Takip Edin

Gündem

İmamoğlu korkusu… AKP’nin kara probagandası deşifre oldu

Yayınlanma tarihi

-

Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz kendisine ait resmi sosyal medya hesabından AKP’nin İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu için yaptıkları planları paylaştı.

İmamoğlu korkusu… AKP’nin kara probagandası deşifre oldu. ‘AKP’yi iki kere yendi üçüncü defa yeneceklerini de biliyorlar’ diyen Kemal Özkiraz, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için yapılan kara propagandaları İstanbul’da yaşayan vatandaşlar için değil, Anadolu’da yaşayan vatandaşlar için yaptıklarını söyledi.

İmamoğlu korkusu… AKP’nin kara probagandası deşifre oldu

İşte Kemal Özkiraz’ın açıklamaları:

  • 1-Ona İki kere yenildiler, İstanbul gitti
  • 2-Üçüncü kere yenileceklerini biliyorlar
  • 3-Üçüncü de saray gidecek, korkuyorlar

Bizden birkaç ismi övüyorlar ki adil görünüp bizi de ikna edebilsinler

BAŞARISIZ GÖSTERMEYE ÇALIŞIYORLAR

Ekrem İmamoğlu’nu sürekli olarak başarısızmış gibi gösterme peşindeler. Ve sürekli olarak RTE ile polemiğe çekmeye çalışıyorlar. Çünkü Taşrada “İmamoğlu’nun gözü yukarıdaydı, İstanbul’la ilgilenmedi, İstanbul’da başarısız oldu” şeklinde karapropaganda yapacaklar+

İSTANBUL HALKI BUNU YEMİYOR AMA…

Niçin taşrada dedim? Çünkü İstanbullu bunu yemiyor, burnunun dibinde olup bitenin farkında İstanbul’da yapılan anketlerde EKREM İMAMOĞLU başarılı diyenler %57-59 bandında İstanbul’da AKPnin en çok oy aldığı köylerde bile fide dagitimi-süt alımı gibi uygulamalarıyla sur delindi+

AKP VE MHP SEÇMENİ DE OY VERİYOR

Yani İstanbulluya inandıramayacakları belli o yüzden İstanbul’u sadece TV’den takip edebilen Anadolu insanını “Ekrem İmamoğlu İstanbul’da başarısız oldu” yalanına inandırmaya çalışıyorlar Yani AKP ve MHP seçmeninin de İmamoğlu’na oy vereceğini biliyor, engellemeye çalışıyorlar.

HEDEFLERİ

Bir taşla 3 kuş vurmayı hedefliyorlar;

1-“Gözü yuksekte” diyerek CHP seçmenini sogutmayı

2-İstanbul’da başarısız diyerek AKP ve MHP seçmeninden fireyi engellemeyi

3-Baska başka Muhalif isimleri överek muhalefette “ocu bucu” diye ikilik çıkarmak istiyorlar

O zaman ne yapmak lazım. 20 yıl aradan sonra her muhaliften oy alarak Erdoğan’ı iki kez yenmiş olan Ekrem İmamoğlu’na sıkı sıkı sarılmak gerek. Erdoğan’ın karapropaganda ve yapan fabrikası medyasının dilinden konuşmamak gerek.  En çok kime saldiriyorsa en çok ondan korkuyordur.

 

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Peki bu ‘alçak’ paylaşımı yapan AKP’li tutuklanacak mı?

Yayınlanma tarihi

-

AKP’li Meclis üyesinden muhalefet liderlerine ağır hakaret ve çirkin paylaşım… Küçükçekmece’nin AKP’li Meclis üyesi Hamza Gönenç, terör örgütü üyeleriyle siyasetçileri photoshop yöntemiyle yan yana getirip paylaştı. Bakanın eşine sosyal medyadan alçakça hakaret eden tutuklandı. Muhalefete fotomontajla hakaret eden AKP’li de tutuklanacak mı?

Hazine Bakanı Albayrak’ın doğum yapan eşine sosyal medyadan hakaret eden kişi tutuklandı. Herkes bu saldırıyı lanetlerken, İstanbul Küçükçekmece’nin AKP’li Meclis üyesi Hamza Gönenç’ten ‘alçak bir paylaşım’ geldi.. Gönenç muhalefetin önemli isimlerini teröristlerle aynı karede montajlayarak, ‘halkı kin ve nefret suçuna tahrik’, ‘ırkçı ve cinsiyetçi hakaret’ ‘terör propagandası’ gibi suçları aleni olarak işledi. Gönenç’e her kesimden tepki yağdı.

Sözcü’de yer alan habere göre; Gönen’in yayınladığı fotomontajda, muhalefet liderleri, terör örgütü ele başlarıyla yan yana gösteriliyordu. Bu çirkinliğe tepki yağarken, “Hukuk herkese eşit mesafede olmalı. Sosyal medyada hakaret eden, AKP’li de olsa hesabı sorulmalı” yorumları yapıldı…

AKP’li belediye meclis üyesi Hamza Gönenç, sosyal medyadan muhalefete bu fotomontajla ağır hakaret etti;

Türkiye bir süredir, siyasetçilere ve aile bireylerine yönelik saldırıları tartışıyor. Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş’a yönelik saldırının ardından gözaltına alınan kişi 1 günde serbest bırakıldı. Ardından henüz bebeğini yeni kucağına alan Esra Albayrak’a cinsiyetçi saldırı yöneltildi.

Siyaset Albayrak’a saldırıyı tartışırken bu kez İstanbul Küçükçekmece Belediyesi’nin AKP’li üyesi Hamza Gönenç’in paylaşımı sosyal medyaya düştü. Gönenç, kişisel sosyal medya hesabından muhalefet liderlerini teröristlerle yan yana gösteren photoshoplu skandal bir paylaşımda bulundu. Fotoğrafın üzerine de “Ya Rabbi bunları ve sevenlerini ahirette de ayırma” yazdı.

Hamza Gönenç

AKP’li meclis üyesinin bu çirkin paylaşımı çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından tepkiyle karşılandı. “Bu alçaklığın peşini de bırakmayın. Parti ayrımı yapmadan, hakarete uğrayan ‘bizden-sizden’ ayırımı yapmadan her hakaret için gereğini yapın” çağrıları yapıldı.

KAFTANCIOĞLU YASAL SÜREÇ BAŞLATILDI

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ise Gönenç hakkında yasal süreci başlatacaklarını belirterek şöyle dedi:

“Siyasi etik ahlak diye yeşil yeşil gezenlerin Meclis üyeleri hakkında ne yapacaklarını merak ediyorum. Buyurun hep birlikte takip edelim… Yasal süreç elbette başlatılacak ancak dikkat çekmek istediğim asıl husus terör örgütü üyeleriyle fotoğraftaki siyasetçileri sadece fotoşopla yan yana getirebilirsiniz. Anlatabildim mi?”

AKP’Lİ SİYASETÇİLER İÇİN BU MONTAJ YAPILSA KIYAMET KOPARDI

AKP’li Hamza Gönenç’in, sosyal medyadan paylaştığı bu fotomontajda, Kılıçdaroğlu, Akşener, İmamoğlu, Kaftancıoğlu gibi ünlü siyasetçiler küçük düşürülüyor.

İYİ PARTİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in photoshopla eklendiği fotoğrafa ilişkin İYİ Parti’den suç duyurusu geldi. İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, “İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı olarak, AKP Küçükçekmece Meclis Üyesi şahıs hakkında hukuki süreci başlattık. O iğrenç paylaşımı, bu şahsa prim vermemek için paylaşmıyorum fakat Genel Başkanımıza yönelik bu iğrenç ve alçak saldırılara karşı gereken neyse yapılacak!” ifadelerini kullandı. İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Ersin Beyaz da “Esra Albayrak’a yapılan ahlaksız saldırı olması gerektiği gibi hemen her kesim tarafından lanetlendi. Bu ahlaksız için de aynı duyarlılık gösterilmeli; AKP ve Küçükçekmece belediye meclisinden atılmalıdır” dedi.

Devamını oku

Gündem

Kameraman ne yapacağını şaşırdı! Canlı yayındaki eşeğin sebep olduğu güldüren anlar

Yayınlanma tarihi

-

Canlı yayın esnasında spikerin hemen arkasında bulunan eşeğin cinsel organını sonradan fark eden kameramanın zor anları sosyal medyada  çok paylaşıldı.

Devamını oku

Gündem

CNN Türk spikeri Gözde Atasoy Kökçü, canlı yayında görevinden ayrıldı

Yayınlanma tarihi

-

CNN Türk spikerlerinden Gözde Atasoy Kökçü, bugün gerçekleşen yayının son bölümünde görevden ayrıldığını duyurdu.

Kökçü, “Bu benim CNN Türk ekranlarındaki son yayınımdı. Siz değerli izleyicilerimize bunca yıldır beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim. En yakın zamanda yeniden buluşmak dileğiyle, hoşçakalın” dedi.

Demirören Medya Grubu’na ait CNN Türk’ün spikeri Gözde Atasoy Kökçü kanalla yollarını ayırdı. Atasoy, ayrılık kararının bugünkü canlı yayınının son bölümünde duyurdu.

CNN Türk’te hafta içi her gün, “Bugün” programı ile izleyici karşısına çıkan spiker Gözde Atasoy Kökçü kanalla yollarını ayırdı.

2011 yılında CNN Türk’ten Kanal D’ye geçen Gözde Atasoy, medya grubunun el değiştirmesinin ardından tekrar CNN Türk’e çekilmişti.

EKRANDAN VEDA ETTİ

Atasoy, bugünkü canlı yayında “Bu benim CNN Türk ekranlarındaki son yayınımdı. Siz değerli izleyicilerimize bunca yıldır beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim. En yakın zamanda yeniden buluşmak dileğiyle, hoşçakalın” ifadelerini kullandı.

Devamını oku

Popüler İçerikler