Takip Edin

Gündem

İmamoğlu korkusu… AKP’nin kara probagandası deşifre oldu

Yayınlanma tarihi

-

Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz kendisine ait resmi sosyal medya hesabından AKP’nin İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu için yaptıkları planları paylaştı.

İmamoğlu korkusu… AKP’nin kara probagandası deşifre oldu. ‘AKP’yi iki kere yendi üçüncü defa yeneceklerini de biliyorlar’ diyen Kemal Özkiraz, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için yapılan kara propagandaları İstanbul’da yaşayan vatandaşlar için değil, Anadolu’da yaşayan vatandaşlar için yaptıklarını söyledi.

İmamoğlu korkusu… AKP’nin kara probagandası deşifre oldu

İşte Kemal Özkiraz’ın açıklamaları:

  • 1-Ona İki kere yenildiler, İstanbul gitti
  • 2-Üçüncü kere yenileceklerini biliyorlar
  • 3-Üçüncü de saray gidecek, korkuyorlar

Bizden birkaç ismi övüyorlar ki adil görünüp bizi de ikna edebilsinler

BAŞARISIZ GÖSTERMEYE ÇALIŞIYORLAR

Ekrem İmamoğlu’nu sürekli olarak başarısızmış gibi gösterme peşindeler. Ve sürekli olarak RTE ile polemiğe çekmeye çalışıyorlar. Çünkü Taşrada “İmamoğlu’nun gözü yukarıdaydı, İstanbul’la ilgilenmedi, İstanbul’da başarısız oldu” şeklinde karapropaganda yapacaklar+

İSTANBUL HALKI BUNU YEMİYOR AMA…

Niçin taşrada dedim? Çünkü İstanbullu bunu yemiyor, burnunun dibinde olup bitenin farkında İstanbul’da yapılan anketlerde EKREM İMAMOĞLU başarılı diyenler %57-59 bandında İstanbul’da AKPnin en çok oy aldığı köylerde bile fide dagitimi-süt alımı gibi uygulamalarıyla sur delindi+

AKP VE MHP SEÇMENİ DE OY VERİYOR

Yani İstanbulluya inandıramayacakları belli o yüzden İstanbul’u sadece TV’den takip edebilen Anadolu insanını “Ekrem İmamoğlu İstanbul’da başarısız oldu” yalanına inandırmaya çalışıyorlar Yani AKP ve MHP seçmeninin de İmamoğlu’na oy vereceğini biliyor, engellemeye çalışıyorlar.

HEDEFLERİ

Bir taşla 3 kuş vurmayı hedefliyorlar;

1-“Gözü yuksekte” diyerek CHP seçmenini sogutmayı

2-İstanbul’da başarısız diyerek AKP ve MHP seçmeninden fireyi engellemeyi

3-Baska başka Muhalif isimleri överek muhalefette “ocu bucu” diye ikilik çıkarmak istiyorlar

O zaman ne yapmak lazım. 20 yıl aradan sonra her muhaliften oy alarak Erdoğan’ı iki kez yenmiş olan Ekrem İmamoğlu’na sıkı sıkı sarılmak gerek. Erdoğan’ın karapropaganda ve yapan fabrikası medyasının dilinden konuşmamak gerek.  En çok kime saldiriyorsa en çok ondan korkuyordur.

 

Gündem

Bu adamı herkes mutlaka dinlesin! Almanya ile Türkiye arasındaki farkı öyle güzel anlattı ki!

Yayınlanma tarihi

-

İstanbul’da yaptığımız sokak röportajlarımızda Almanya’da yaşayan gurbetçi bir adama denk geldik, şimdiye kadar yaptığımız en iyi sokak röportajı demek iddialı olmaz. Bu adamı herkesin mutlaka dinlemesi lazım.

Devamını oku

Gündem

Köyün imamı, çocuk istismarından tutuklandı

Yayınlanma tarihi

-

Sakarya’dan sonra bir iğrenç olay da Van’da… Uşşaki tarikatı lideri Fatih Nurullah’ın 12 yaşındaki kız çocuğuna tacizden tutuklanmasının ardından bir köy imamı da aynı suçtan cezaevine gönderildi. Kız çocuğunun ise 9 yaşında olduğu öğrenildi.

Sözcü gazetesinden İsmail Saymaz’ın haberine göre;

Sakarya’daki tarikat liderinin 12 yaşındaki küçük kızı istismar etme haberinin ardından Van’dan da iğrenç bir haber geldi. Van’da 36 yaşındaki evli ve 3 çocuk babası bir köy imamı çocuk istismarından cezaevine gönderildi. Korkunç olay Van’ın Gevaş İlçesi’de gerçekleşti. Tarih 21 Temmuz 2020. Aladüz Köyü’nde altı yıldır imamlık yapan 36 yaşındaki T.A. kitap almak için camiye gelen 9 yaşındaki İ.B. adlı kız çocuğunu pantolonunu çıkararak elle taciz etmekle suçlandı. Küçük çocuk İ.B. ifadesinde korkunç olayı şöyle anlattı:

“3 arkadaşım ve kardeşim ile camiye kitap almaya gittik. Hoca diğerlerini kovdu. Beni kolumdan tutup yukarıya çıkardı. Pantolonumu çıkarmamı istedi. Çıkarmak istemedim. Zorla çıkardı. Parmağıyla cinsel organıma dokundu. Kolunu ısırıp kafasına yumruk atarak kaçtım.” Anne S.B. ise kızını saklanırken bulduğunu söyledi ve ekledi: “Kızım iki eli ağzında korkar bir halde duruyordu. Ne olduğunu sorduğumda ‘Anne, ben indirmedim’ dedi.” İmam T.A.. iddiayı yalanladı. Avukatı ise çocuğun zeka geriliğinin bulunduğunu ileri sürdü. T.A., Gevaş Sulh Ceza Hakimliği tarafından çocuğun basit istismarı suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Devamını oku

Gündem

Recep Tayyip Erdoğan ve Mansur Yavaş görüşmesi MHP’yi çok kızdırdı

Yayınlanma tarihi

-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın görüşmesinin ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek çok sert tepki gösterdi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saray’da bir araya gelerek Ankara’nın sorunları üzerine görüş alışverişinde bulundu. Yaklaşık 1 saat süren görüşmenin ardından detaylar kamuoyu ile paylaşıldı.

Ankara’nın asırlık çınarı MKE Ankaragücü’nün mali sıkıntıları, fuar alanı inşasında yaşanan sorunlar ve Gençlik Parkı’nın yeniden Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne devri konularında görüş alışverişinde bulundu. Görüşmede Cumhurbaşkanı’na başta su altyapı ve arıtma projeleri olmak üzere önemli projeler hakkında bilgi verildi. Otobüs kredisi kullanımı, metro projeleri ve yeni yolların açılması gibi başlıklarda ilgili bakanlıklar ve bürokraside yaşanan tıkanmaların aşılması için destek talebinde bulunuldu.

MHP’DEN GÖRÜŞMEYE TEPKİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın görüşmesine MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek’ten çok sert tepki geldi.

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Çiçek, “Mansur Yavaş, geçtiğimiz hafta AKP Ankara İl Başkanıyla görüştü. Bugün de Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan ile görüşecek… Hayırdır CHP, neler dönüyor partinizde? Terör örgütleri ve teröristlere gösterdiğiniz ilgiden biraz zaman ayırın da belediye başkanlarınızla ilgilenin biraz…” diye yazdı.

İşte o mesaj:

CUMHURBAŞKANLIĞI DA DUYURDU

Erdoğan ile Yavaş görüşmesinin ardından Cumhurbakşanlığı Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Cumhurbaşkanı @RTErdogan , Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı umhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti” ifadeleri kullanıldı.

MANSUR YAVAŞ’TAN AÇIKLAMA

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da sosyal medyadan Erdoğan’a teşekkür ederek, “Cumhurbaşkanı Sn. @RTErdogan’a Ankara’nın önemli sorunları ve temel altyapı projeleri ile ilgili bilgi sunduk. Süreçte yaşanan bazı bürokratik sorunların aşılması için destek talep ettik. Sn. Cumhurbaşkanı’na taleplerimize olumlu yaklaşımları nedeniyle teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Devamını oku

Popüler İçerikler